Siyaset

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Valiler İle Buluştu

Vatandaşın devletin soğuk yüzünü valiliklerde gördüğünü ve sorunlar yaşadıklarının haberlerini aldığını açıklayan Erdoğan, bu durumun giderilmesi ve devlet kapısı ile vatandaş arasına herhangi bir aracı sokulmadan direkt olarak işlemlerin yapılmasının önünde engel olmaması gerektiğini açıkladı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de bazı Emniyet Müdürlüklerinde sorunlar olduğunu ve asayiş konusunda gevşeme ve dikkatsizlik sorunlarının çok yüksek seviyelere çıkmaya başladığını ifade ederek, bu soruna karşı derhal çözüm bulunması gerektiğini açıkladı.

ERDOĞAN; VALİLERİ UYARDI!

AK Parti yönetimi olarak valileri de uyaran Erdoğan, kadınların yollarda tekmelenmesi, yumruklanması gibi durumların yaşanmasının kabul edilemeyecek olduğunu açıkladı. Bu konuda da asayiş birimlerinin daha iyi çalışmasını öneren ve isteyen Erdoğan, daha sonrasında sözlerini sonlandırarak kişisel görüşmeler yaptı. Valiler ile yapılan görüşmeler süresi boyunca vize krizi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Daha fazla göster

Cenk Bozbey

35 yaşında kocaeli doğumluyum. 1999 yılında tanıştığım interneti o günden bugüne çeşitli denemeler ve araştırmalar yaparak kendimi geliştirmeye çalıştım. Seo, php, Centos sunucular konusunda ders almaktayım. Şu dönemde haber siteleriyle uğraşmaktayım.

Benzer Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu