Gündem

Danimarka’dan Skandal Karar! Reina Olayının Şüphelisi Serbest Bıralkıldı!

Güneydoğu Jutland Emniyet Müdürlüğünce yapılan açıklamada yapılan sorgulamalar sonrasında ve yapılan değerlendirmeler ile birlikte Danimarka Polis İstihbarat Teşkilatı’nın (PET) gözaltına alınarak tutuklanan şüphelinin 4 haftalık ekstra tutukluluk kararının ardından serbest bırakıldığı açıklandı.

Yapılan açıklamada mahkeme tarafından DEAŞ’lı terörist Abdulkadir Masharipov hakkında verilen sürenin dolduğu ve serbest bırakılmasına karar verildiği açıklandı.

ONLARCA KİŞİ ÖLMÜŞTÜ!

Yılbaşı gecesinde Türkiye’nin en ünlü mekanlarından olan Reina’da yaşanan terör saldırısında 39 kişi hayatını kaybetmiş, daha sonrasında Reina bir daha eski günlerine dönemeyerek kapatılmıştı. Adeta bir gecede para basan gece mekanlarından birisi olan Reina’ya yapılan bu saldırı Türkiye’de de o dönem büyük kınama ve tepkiler çekmiş, bu yapılanın Türk halkına yapılan bir saldırı olduğunu ifade etmişti. Birçok vatandaşın hala daha Reina’nın yakınlarından ve önünden geçerken, o anları hatırladığı ve asla unutulmayacağı biliniyor.

Daha fazla göster

Cenk Bozbey

35 yaşında kocaeli doğumluyum. 1999 yılında tanıştığım interneti o günden bugüne çeşitli denemeler ve araştırmalar yaparak kendimi geliştirmeye çalıştım. Seo, php, Centos sunucular konusunda ders almaktayım. Şu dönemde haber siteleriyle uğraşmaktayım.

Benzer Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu