Gündem

Erdoğan Uçakta Sorulara Yanıt Verdi

Açıklamalarında Türkiye’nin yaşadığı krizde sorumlu olan 2-3 gün içerisinde Türkiye’den gidecek olan John Bass’ı hedef gösterdi. John Bass, Türkiye hakkında yaptığı açıklamalarında 9.5 aydır Türkiye’de büyük bir patlamanın DEAŞ tarafından yapılmadığını iddia etmiş ve akılları karıştırmıştı.

DEAŞ’a talimat verdiği iddia edilen John Bass, hakkında yetkililer ve vatandaşlar bu açıklamalarının detaylandırılmasını isterken, bir yandan da ABD ile vize krizinin bitmesi gerektiğini ifade etmişti.

3.500 TIR’DAN DAHA FAZLA SİLAH VERDİ!

ABD’nin Suriye’de terör örgütü YPG’ye 3.500 TIR’dan daha fazla silah verdiğini açıklayan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu TIR’lar ile birlikte verilen silahların Türkiye’ye parası ile verilmediğini ifade etti. Türkiye’nin Doğu bölgesinden kuşatılmak istendiğine değinen Erdoğan, Suriye ve S-4OO konusunda Rusya ile herhangi bir sıkıntının olmadığını ifade etti. Kırım konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Daha fazla göster

Cenk Bozbey

35 yaşında kocaeli doğumluyum. 1999 yılında tanıştığım interneti o günden bugüne çeşitli denemeler ve araştırmalar yaparak kendimi geliştirmeye çalıştım. Seo, php, Centos sunucular konusunda ders almaktayım. Şu dönemde haber siteleriyle uğraşmaktayım.

Benzer Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu