Magazin

Serdar Ortaç’ın durumu hakkında kritik açıklama!

Uzun süredir tedavi gören ve yakalandığı MS hastalığını atlatmaya çalışan Ortaç’ın rahatsızlığı ikinci evreye geçti. Durumunu açıklayan Ortaç ‘Ayaklarım tutmuyor’ ifadelerini kullandı.

DOKTORLAR HEMEN KALKAMAYACAĞIMI SÖYLÜYOR

Hem kendi şarkıları hem de Türk müziğine kazandırdığı besteler ile yaşayan en büyük sanatçılar arasına girmeyi başaran Serdar Ortaç bir süredir magazin dünyasına uzak bir yaşam sürüyordu. Yakalandığı MS hastalığı nedeniyle sık sık tedavi gören ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında oldukça kritik gelişmeler yaşandı. İkinci evreye geçtiği tespit edilen rahatsızlık nedeniyle Serdar Ortaç ayak parmaklarını ve ayağını kontrollü bir şekilde kullanamıyor. Bir an önce ayağa kalkmak istediğini ancak doktorların bunun hemen mümkün olmadığını söylediğini ifade eden Ortaç sevenlerinden ve hayranlarından dua istedi.

GEREKLİ TEDAVİ İLE SAĞLIĞINA KAVUŞABİLİR

Tedavi süresince kendisini sık sık ziyaret eden dostlarına ve hiç yanından ayrılmayan eşine teşekkür ettiğini söyleyen Ortaç veda konuşması yapmak istemediğini ifade ederek açıklamasını sonlandırdı. Hastane yönetimi ise ünlü sanatçının gerekli fizik tedavi ve ilaç tedavisi teknikleri ile sağlığına kavuşabileceğini söylüyor.

Daha fazla göster

Gülşen Bilgili

Magazin ve yaşam kategorileri ile ilgileniyorum. Birkaç aylık ayrı kaldıktan sonra yeniden yazarlık yapmaya karar verdim. 6 senedir internet satış ve pazarlama ile ilgilendim. Şuan hobi için zevkle editörlük yapıyorum.

Benzer Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu